Hakkımızda

Netcom Teknoloji olarak biz; yaratıcılığın ve girişimciliğin var olduğu ve bu sanal dünyada güvenilir hizmet vermek için bulunuyoruz. 2009 yılında başladığımız yolculuğumuza Netcom Teknoloji adı altında; bilgi ve teknoloji üreterek ihraç edebilen bir organizasyona dönüşmek amacıyla kurduğumuz profesyonel kadromuzla devam ediyoruz. Yüz yüze iletişim, çözüm üretmek, bilgilendirmek, kazandırmak, dürüstlük ve kalite değişmez ilkelerimiz.

Alanlarında uzman olan ekibiz çalışmalarını yaparken müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek, önce müşterimiz ve önce güven politikasını belirlemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimize e-ticaret, kurumsal web tasarım, grafik tasarım, google adwords, arama motoru optimizasyonu ve online reklamcılık kategorilerinde hizmetler veriyoruz. 

Müşterilerimizden ve bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazır site ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla netcomteknoloji.com.tr'yi kurduk. 

Siz de netcomteknoloji.com.tr'deki hazır web siteleri ile kendinizin veya müşterinizin sitesini, hiçbir kodlama dili bilmeden açabilir, Türkçe yönetim paneli sayesinden kolayca yönetebilirsiniz. 

İşimizi Seviyoruz, Çünkü Sizlere Değer Veriyoruz !