Haberler

Google, Youtube, Facebook'a reklam verene yüz​de 15 vergi geldi Türk şirketler ve kişilerden reklam alıp ardından bu reklamların yayımlanmasını sağlayan (veya aracılık eden) yurtdışında kurulu şirketlere reklam veren kurumlar önce yüzde 15'lik vergi kesintisi (stopaj) yapıp ardından o şirkete ücretini ödeyecek. Böylece milyonlarca liralık vergi kaybı engellenmiş olacak. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile Türkiye'de kazanılmasına karşın reklam&n..

DEVAMINI OKU

İnternet günümüzde kendine çok önemli bir yer edinmiş ve sağladığı avantajlar nedeni ile de en etkin reklam çözümleri arasındakini yerini almıştır. Hedef kitle ile sürekli iletişim halinde olma imkanı sunan ve verilmek istenen mesajı en başarılı şekilde karşı tarafa ulaştıran profesyonel web tasarım uygulamaları, en yeni ve ileri teknikler kullanılarak özenle hazırlanmaktadır.             İyi ve başarılı bir web sitesine sahip olmak yalnı..

DEVAMINI OKU

Web tasarım firma hizmeti size ne sağlar?   Web tasarım firması tarafından sunulan web tasarım hizmeti, bir firmanın tanıtılması, reklamının yapılması ve ürün ya da hizmeti müşteriye ulaştırmasını sağlayan web sitesi kurulması sürecidir. Web tasarım firma yetkililerine göre bu tasarım sadece bir kurum ya da şahısın tanıtılmasından çok daha fazlasını içeriyor. Eğer kaliteli bir web tasarım hizmeti alırsanız bu tanıtılmanızın ötesinde bir markalaşmayı da sağlayacaktır. Bu ..

DEVAMINI OKU